Sport

Makinat 1
7.1
HD

Makinat 1

Jun. 08, 2006

Makinat 1

Cars 1: Një makinë garash me emrin Makuin vetëtima merr goditje në Radiator Springs, dhe ai e gjen kuptimin e vërtetë të miqësisë dhe të familjes.
Over the Top
5.7
HD

Over the Top

Feb. 13, 1987

Over the Top

Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, ...
Make Us Dream
8.2
HD

Make Us Dream

Nov. 15, 2018

Make Us Dream

Dokumentar mbi karrierën e paimagjinueshme të futbollit të Stiven Xherardit, një nga lojtarët më të mirë të Klubit të Liverpulit.
Generation Iron 3
5.6
HD

Generation Iron 3

Dec. 07, 2018

Generation Iron 3

Duke udhëtuar nëpër botë përfshirë Indinë, Brazilin, Kanadanë, Europën, Afrikën dhe SHBA, Gjenerata e Hekurit 3 do të intervistoj dhe do të ndjek ...
Tracktown
5.9
HD

Tracktown

May. 12, 2017

Tracktown

Një vajzë e re, e talentuar dhe e vetmuar me pasion vrapimin përdredh gjurin e saj ndërsa po përgatitej për Garat Olimpike dhe do ti duhet të ...
Million Dollar Arm
7
Full HD

Million Dollar Arm

May. 09, 2014

Million Dollar Arm

Një agjent sportiv inskenon një strategji rekrutimi jo shumë të zakonshme për të sjell talentet indian të kriketit që të luajnë në Ligën Kryesore ...
Uncle Drew
5.7
Full HD

Uncle Drew

Jun. 27, 2018

Uncle Drew

Një djalosh i ri zezak kishte një ëndërr për të fituar turneun e basketbollit Rucker Classic në Harlem por humbet ekipin nga rivali i tij më i ...
Woodlawn
6.5
Full HD

Woodlawn

Oct. 15, 2015

Woodlawn

Një djalosh gjimnazist me dhunti ne futboll duhet të mësojë përqafojë talentin dhe besimin e tij ndërkohë që ndeshet me tensionet raciale brenda ...
Kicking Off
6.7
HD

Kicking Off

Sep. 24, 2013

Kicking Off

Ky film rrëfen për huliganët e futbollit, më të rrezikshmit ndër fansat. Grupi më eksluziv, elita. Është e lehtë të bëhesh pjesë e tyre, por ...
Mukkabaaz
8.2
HD

Mukkabaaz

Jan. 12, 2018

Mukkabaaz

Filmi tregon historinë e një djali të varfër që kishte ëndërr boksin. Dashuria e tij për Sunainën, i hapi probleme me xhaxhanë e saj që e ...
Dirt
6.0
HD

Dirt

Mar. 07, 2018

Dirt

Në kërkim të një litari shpëtimi për ekipin e tij të garave off road, ish-lojtari Raden, merr në skuadrën e tij një hajdut makinash që po kërkon ...
Born To Race
6.1
HD

Born To Race

Mar. 19, 2011

Born To Race

I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të ...
Kenny
N/A
HD

Kenny

Nov. 20, 2017

Kenny

Një portret i hapur dhe i përafërt i lojtarit Keni Daglish – lojtari, burri, e vërteta.
Draft Day
6.8
HD

Draft Day

Apr. 11, 2014

Draft Day

Ditën e Përzgjedhjes NFL, menaxheri i përgjithshëm Soni Uiver (Costner) ka mundësinë të shpëtojë futbollin në Klivland kur shkëmben zgjedhjen e ...
7 Days in Hell
7.1
HD

7 Days in Hell

Jul. 11, 2015

7 Days in Hell

Një dokumentar imagjinar vë në dukje rivalitetin midis dy lojtarëve më të mëdhenj të tenisit të të gjitha kohërave që luajtën në një ndeshje të ...
My Name Is Lenny

My Name Is Lenny

Jun. 09, 2017

My Name Is Lenny

Historia e vërtetë e boksierit Leni MekLin, që njihej edhe me emrin “Guvernatori”.