Thriller

Harley Davidson and the Marlboro Man
6.2
HD

Harley Davidson and the Marlboro Man

Të detyruar nga konfiskimi i pashmangshëm i lokalit të mikut të tyre, dy shokë të përjetshëm do të vendosin të grabisin makinën e blinduar të një ...
Below Zero
6.2
HD

Below Zero

Jan. 29, 2021

Below Zero

Një detyrë rutinë policie kthehet në një situatë jetë a vdekje, kur dikush i etur për drejtësi dhe hakmarje, sulmon kamionin e policisë dhe bën ...
The Droving
5.4
HD

The Droving

Apr. 21, 2020

The Droving

Një burrë kthehet nga ushtria në kërkim të motrës së tij të humbur, e cila u zhduk në mënyrë misterioze gjatë një festivali të çuditshëm ...
Furtive
5.0
HD

Furtive

Aug. 06, 2020

Furtive

Roja i Parkut Pablo Silva (Rodrigo De la Serna) e rindërton jetën e tij në destinacionin e ri, një vend i harruar dhe problematik që vetëm disa ...
Breeder
5.6
HD

Breeder

Oct. 31, 2020

Breeder

Një biznesmene e pamëshirshme rrëmben gra të reja si pjesë e një eksperimenti të tmerrshëm biologjik për të përmbysur procesin e plakjes. Kur Mia ...
Muse
5.4
HD

Muse

Nov. 29, 2017

Muse

Jeta e një piktori ndryshon përgjithmonë kur një shpirt mitik dhe vdekjeprurës nga historia kelte bëhet muza dhe dashnorja e tij.  
I Care a Lot
6.6
HD

I Care a Lot

Feb. 19, 2021

I Care a Lot

Një kujdestare ligjore e ligë zbraz kursimet e pacientëve të saj të moshuar por has në probleme kur një grua që po përpiqet ta mashtrojë rezulton ...
Originless
5.0
HD

Originless

Oct. 25, 2020

Originless

Një ish-kontrabandist droge lufton me vrasës të mbinatyrshëm, pasi mori nën mbrojtje një vajzë të sëmurë.
Schools Out Forever
5.5
HD

Schools Out Forever

Feb. 15, 2021

Schools Out Forever

Pasi përjashtohet nga shkolla, 15-vjeçari Lee, detyrohet të kthehet përsëri atje, pasi një virus vdekjeprurës, shënon fillimin e shumë ngjarjeve ...
Fear of Rain
5.9
HD

Fear of Rain

Feb. 12, 2021

Fear of Rain

Një vajzë që jeton me skizofreni lufton me halucinacione të tmerrshme ndërsa fillon të dyshojë se fqinji i saj ka rrëmbyer një fëmijë.  
The Hero a.k.a Geroy
4.6
HD

The Hero a.k.a Geroy

Sep. 26, 2019

The Hero a.k.a Geroy

15 vjet më parë, Andrei, nën drejtimin e babait të tij, u trajnua në një shkollë speciale sekrete. Kur projekti pilot u mbyll, ai u vendos në ...
Willy’s Wonderland
5.8
HD

Willy’s Wonderland

Feb. 12, 2021

Willy’s Wonderland

Një endacak fjalëpak bie pre e punës si pastrues në “Botën e Çudirave të Uillit.” Detyrat e përditshme befas bëhen një luftë e ...
Wrong Turn
6.3
HD

Wrong Turn

Jan. 26, 2021

Wrong Turn

Disa miq, që po i ngjiten Shtegut Apalakian, përballen me “Themeluesit”, një komunitet njerëzish që kanë jetuar në male, për qindra ...
Black Beach
5.5
HD

Black Beach

Sep. 25, 2020

Black Beach

Carlos është një biznesmen, i cili merr njëkërkesë për të ndërmjetësuar në emër të një inxhinieri amerikan në industrinë e naftës i cili është ...
Red Dot
HD

Red Dot

Feb. 11, 2021

Red Dot

Kur Nadja mbetet shtatzënë, çifti bën një përpjekje për të rindezur marrëdhëniet e tyre duke udhëtuar në veri të Suedisë për një udhëtim malor ...
Block Z
5.6
HD

Block Z

Jan. 29, 2020

Block Z

Kur universiteti i tyre hyn në karantinë, një grup studentësh bëhen bashkë për të mbijetuar gjatë përhapjes së një virusi vdekjeprurës.  
Swelter
4.5
HD

Swelter

Apr. 20, 2014

Swelter

Në stilin e një drame brutale “Reservoir Dogs”, në stilin e një thrilleri të krimit modern “A History of Violence”, dhe klasikut ...
The Fifth Estate
6.2
HD

The Fifth Estate

Oct. 11, 2013

The Fifth Estate

Një thriller dramatik i bazuar në ngjarje të vërteta që tregojnë misionin për të nxjerrë në pah mashtrime dhe korrupsione nëpërmjet internetit. ...
Taish
7.4
HD

Taish

Oct. 29, 2020

Taish

Rohani dhe Sani janë miq të mirë fëmijërie. Sani shkon për të marrë pjesë në dasmën e vëllait të vogël të Rohanit, në Mbretërinë e Bashkuar. ...
Matchstick Men
7.3
HD

Matchstick Men

Sep. 01, 2003

Matchstick Men

Një artist fobik i mashtrimeve dhe partneri i tij janë në prag të mashtrimit më fitimprurës, kur një vajzë adoleshente hyn papritur në lojën e ...
Agent Revelation
5.3
HD

Agent Revelation

Jan. 22, 2021

Agent Revelation

Një pluhur antik që kontrollon njerëzit, shfaq të njëjtin efekt tek të gjithë, por ndikon në mënyrë misterioze tek Xhim, të cilit i dhuron fuqi ...
The Little Things
HD

The Little Things

Jan. 27, 2021

The Little Things

Dy policë, Deke Deacon (Denzel Washington) dhe Jim Baxter (Rami Malek), gjurmojnë një vrasës serial që ka trembur gjithë qytetin.  
Villain
5.8
HD

Villain

Feb. 28, 2020

Villain

Pasi del nga burgu, Edi vendos të fillojë një jetë të re dhe të afrohet me vajzën dhe nipin e tij. Por planet e tij për një jetë të re, ...
438 Days
6.8
HD

438 Days

Aug. 30, 2019

438 Days

Dy gazetarë suedez shkuan në Etiopi për të kërkuar mbi disa investime të dyshimta të kompanisë së naftës Lundin, por gjatë udhëtimit ata ...
The Siege
6.4
HD

The Siege

Nov. 06, 1998

The Siege

Një agjent i FBI-së garon kundër kohës për të ndaluar një grup terrorist përgjegjës për një seri bombardimesh në Nju Jork.  
No Man’s Land
HD

No Man’s Land

Jan. 22, 2021

No Man’s Land

Ndërsa po patrullonin kufirin babë e bir, Xhekson vret një djalë emigrant meksikan. Kur babai i Xheksonit përpiqet të marrë fajin, Xhekson ikën ...
High Ground
5.8
HD

High Ground

Feb. 23, 2020

High Ground

Në përpjekje për të shpëtuar anëtarin e fundit të familjes së tij, Gutjuk-u, një djalosh Aboriginal (autokton), bashkohet me ish-ushtarin Trevis ...
Goodbye, Butterfly
4.7
HD

Goodbye, Butterfly

Jan. 15, 2021

Goodbye, Butterfly

Dyshimi kthehet në fiksim kur një burrë fillon të mendojë se fqinji i tij i çuditshëm i ka vrarë vajzën e tij 5-vjeçare.
Before the Fire
3.9
HD

Before the Fire

Mar. 14, 2020

Before the Fire

Në mes të një pandemie në Amerikë, një aktore kthehet në qytetin e saj të lindjes ku përballet me diçka më të frikshme se sëmundja.  
Triple Tap
6.3
HD

Triple Tap

Jun. 30, 2010

Triple Tap

Një qitës profesionist ndalon një vjedhje dhe shpëton jetën e një polici. Më pas ai përfundon në gjyq për këtë.