Seriale

Earwig and the Witch
4.6
HD

Earwig and the Witch

Oct. 18, 2020

Earwig and the Witch

Një jetime kokëfortë, e quajtur Eruig, birësohet nga magjistarja Bela Jaga dhe një shkrimtar demon, i quajtur Mandrejk, vetëm për të shërbyer si ...
Fyre
7.2
HD

Fyre

Jan. 18, 2019

Fyre

Një vështrim ekskluziv në prapaskenë mbi festivalin famëkeq të muzikës “Fyre”.  
Christmas Jars
7.4
HD

Christmas Jars

Nov. 04, 2019

Christmas Jars

Tregohet historia e gazetares Hope Jensen, e cila zbulon sekretin pas ‘Kavanozave të Krishtlindjes’ të cilët mbushen me para dhe ...
Midnight at the Magnolia
5.8
HD

Midnight at the Magnolia

Nov. 05, 2020

Midnight at the Magnolia

Miqtë prej kohësh dhe drejtuesit e radios lokale Maggie dhe Jack mashtrojnë se janë një çift për familjet dhe dëgjuesit e tyre me shpresën për të ...
Dashing in December
5.8
HD

Dashing in December

Dec. 13, 2020

Dashing in December

Kur Wyatt Burwalli më në fund kthehet në shtëpi për pushime, në një përpjekje për të bindur nënën e tij, Debin, që të shesë fermën e familjes në ...
Agatha and the Midnight Murders
6.1
HD

Agatha and the Midnight Murders

Një grup të panjohurish, në pamje të parë me asgjë të përbashkët mes tyre, mbeten të bllokuar bashkë gjatë një sulmi ajror dhe mbetet në duart e ...
Dear Christmas
6.2
HD

Dear Christmas

Nov. 27, 2020

Dear Christmas

Natalie Morgan është një autore dhe prezantuese e një podkasti të njohur, “Holiday Love”, i cili ndan historitë e vërteta të romancës ...
Christmas on Ice
6.4
HD

Christmas on Ice

Oct. 23, 2020

Christmas on Ice

Një ish patinatore dhe një ish lojtar hokej punojnë së bashku për të bërë që kryetari i bashkisë të heqë dorë nga mbyllja e sheshit të ...
A Taste of Christmas
5.7
HD

A Taste of Christmas

Nov. 20, 2020

A Taste of Christmas

Pasi mëson se kushërira e saj Olivia duhet të anulojë hapjen e restorantit të saj italian në prag të Krishtlindjes, Natali vendos që të ndihmojë ...
The Christmas Train
6.5
HD

The Christmas Train

Nov. 25, 2017

The Christmas Train

Një gazetar vendos të marrë trenin nga Uashingtoni për në Los Anxhelos për Krishtlindje që të marrë frymëzim për një histori në nder të babait të ...
A Princess for Christmas
6.4
HD

A Princess for Christmas

Dec. 03, 2011

A Princess for Christmas

Me ftesë të një të afërmi të larguar, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku ajo ...
Coastal Elites
6.1
HD

Coastal Elites

Sep. 12, 2020

Coastal Elites

Elitat është një satirë komike, e distancuar nga shoqëria që vë në pah pesë personazhe që zihen dhe shpërthejnë ndërsa përplasen me politikën, ...
Thicker Than Water
5.0
HD

Thicker Than Water

Mar. 24, 2019

Thicker Than Water

Një familje, e cila sapo ka humbur djalin, ndodhur para vështirësive financiare, detyrohet të lëshojë me qira një nga dhomat e shtëpisë. Kur ...
A Daughter’s Plan to Kill
4.8
HD

A Daughter’s Plan to Kill

Kur Keti dhe Greg Karlail ftuan vajzën e braktisur të tij të jetonte me ta, s’e kishin idenë se po ftonin xhelozinë, dhunën dhe mashtrimin ...
Upside-Down Magic
4.5
HD

Upside-Down Magic

Jul. 31, 2020

Upside-Down Magic

Nori është një vajzë 13 vjeçare e cila zbulon se ka fuqi magjike dhe vendos të shkojë në shkollën e magjisë me shoqen e saj të ngushtë, Reinën. ...
Mr. 365
5.9
HD

Mr. 365

Dec. 15, 2018

Mr. 365

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur ...
Teen Beach Movie
5.9
HD

Teen Beach Movie

Aug. 07, 2013

Teen Beach Movie

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë ...
Am I a Serial Killer
5.1
HD

Am I a Serial Killer

May. 10, 2019

Am I a Serial Killer

Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë ...
After the Storm
5.6
HD

After the Storm

May. 13, 2019

After the Storm

Lauren dëshiron të rindërtojë komunitetin e saj, përfshirë shtëpinë e familjes, pas një stuhie shkatërrimtare dhe bie në dashuri me shokun e saj ...
How High 2
2.8
HD

How High 2

Apr. 16, 2019

How High 2

Disa konsumues marijuane shëtisin nëpër Atlantë për të gjetur marijuanën e tyre të humbur.
Purity Falls
5.1
HD

Purity Falls

May. 31, 2019

Purity Falls

Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur ...
Chris Watts: Confessions of a Killer
6.9
HD

Chris Watts: Confessions of a Killer

Kur Kris Uots, lutej ne kamerat e televizionit, stoik dhe i vetëkënaqur, për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë, Shanan dhe dy vajzave të ...
Prescription for Love
6.2
HD

Prescription for Love

Aug. 04, 2019

Prescription for Love

Kler është një infermiere me një supervizor që ka në plan t’ia bëjë punën ferr. Një mbrëmje, ajo ngec në ashensor me një burrë sharmant. ...
Culture Shock
5.9
HD

Culture Shock

Jul. 04, 2019

Culture Shock

Të tërë luftojnë për të arritur ëndrrën amerikane, por çfarë është saktësisht kjo ëndërr? Një realitet apo një iluzion? Janë të mirëpritur ata që ...
Mind Blown
3.0
HD

Mind Blown

Jan. 01, 2016

Mind Blown

Projekti i Mbinatyrshëm. Një grup njerëzish me fuqi të mbinatyrshme janë pjesë e një projekti ushtarak i cili mendohet se është krijuar për të ...
Brexit: The Uncivil War
7.0
HD

Brexit: The Uncivil War

Jan. 19, 2019

Brexit: The Uncivil War

Strategjisti politik Dominik Kumings drejton një fushatë popullore, por të diskutueshme për të bindur votuesit britanikë të largohen nga Bashkimi ...
Same Time, Next Christmas
6.9
HD

Same Time, Next Christmas

Puthja e parë e Olivias ishte gjatë vizitës së përvitshme për Krishtlindje së saj në Hauai. Pasi u ndanë nga distanca dhe vitet, të dy ...
Geek Charming
6.4
HD

Geek Charming

Nov. 11, 2011

Geek Charming

Dilani është vajza më e pëlqyer në shkollë, ndërsa Xhoshi, i apasionuari pas filmave. Të dy kanë një qëllim në jetë: Ai dëshiron të fitojë ...