Western

No Man’s Land
HD

No Man’s Land

Jan. 22, 2021

No Man’s Land

Ndërsa po patrullonin kufirin babë e bir, Xhekson vret një djalë emigrant meksikan. Kur babai i Xheksonit përpiqet të marrë fajin, Xhekson ikën ...
High Ground
5.8
HD

High Ground

Feb. 23, 2020

High Ground

Në përpjekje për të shpëtuar anëtarin e fundit të familjes së tij, Gutjuk-u, një djalosh Aboriginal (autokton), bashkohet me ish-ushtarin Trevis ...
News of the World
7.0
HD

News of the World

Dec. 25, 2020

News of the World

Një veteran i luftës civile pranon të dorëzojë një vajzë të vogël të marrë nga populli Kioua shumë vite më parë. Udhëtimi prej qindra kilometrash ...
Nomadland
7.8
HD

Nomadland

Dec. 26, 2020

Nomadland

Pasi humbi gjithçka në Recesionin e Madh të vitit 2008, një grua merr një udhëtim në Amerikën Perëndimore duke jetuar në fugonin e saj.  
A Soldier’s Revenge
6.0
HD

A Soldier’s Revenge

Jun. 16, 2020

A Soldier’s Revenge

I përndjekur nga tmerret e luftës, një ushtar i Luftës Civile i kthyer në një vrasës gjakftohtë duhet të mbrojë dy fëmijët e tij të shfaqur ...
Sonora: The Devil’s Highway
6.2
HD

Sonora: The Devil’s Highway

Në 1931 në Meksikë, nën presionin e qeverisë Sonora, një grup njerëzish detyrohen të ndërmarrin një udhëtim për në Meksikali, ku do t’ju duhet të ...
Bandidas
5.7
HD

Bandidas

Jan. 18, 2006

Bandidas

Në Meksikën e lasht dy femra mundohen të ndryshojnë gjërat duke ndaluar një plaçkitje në bank dhe duke rezultuar të mbrojnë vendin e vetë.  
The Wall of Mexico
5.3
HD

The Wall of Mexico

Mar. 08, 2019

The Wall of Mexico

“MURI I MEKSIKES” Një familje e pasur meksikano-amerikane vendos të ndërtojë një mur përreth fermës së tyre, për të ndaluar banorët e ...
We Take the Low Road
5.3
HD

We Take the Low Road

May. 23, 2019

We Take the Low Road

Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, ...
Once Upon a Time in the West
8.6
HD

Once Upon a Time in the West

Historia epike një të huaji misterioz , i cili fatkeqesisht duhet të mbroje një grua të bukur nga një vrasës i  pa mëshirshëm i cili punon në ...
The Ballad of Buster Scruggs
6.5
HD

The Ballad of Buster Scruggs

Një antologji me gjashtë filma të shkurtër që ndodhin në epokën e Luftës Civile të shekullit XIX, gjatë vendosjes në Perëndimin e Egër. ...
Django Unchained
8.5
HD

Django Unchained

Dec. 25, 2012

Django Unchained

Me ndihmën e një gjahtari shpërblimesh gjerman, një skllav i liruar, me ngjyrë, vihet në shpëtim të gruas së tij prej pronarit brutal të ...
Gunless
6.5
HD

Gunless

Apr. 30, 2010

Gunless

Montana Kid, një nga qitësi më të mirë në Amerikë, pasi u ka shpëtuar gjahtarëve të shpërblimeve sistemohet në një qytezë në Kanada, dhe ndryshon ...
Hell on the Border
5.2
HD

Hell on the Border

Dec. 13, 2019

Hell on the Border

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes ...
The Revenant
8.1
HD

The Revenant

Dec. 25, 2015

The Revenant

Në vitet 1820, Hugh Glass, një banor i zonave kufitare, nis hakmarrjen e tij ndaj atyre që e braktisën duke e menduar të vdekur pasi u sulmua në ...
The Divide
5.1
HD

The Divide

Jan. 01, 2018

The Divide

E vendosur në Kaliforninë Veriore të rrënuar nga thatësira në 1976, The Divide tregon historinë e Sam Kincaid, një plak me një kujtim, vajzën e ...
Out of Liberty
4.6
HD

Out of Liberty

Sep. 13, 2019

Out of Liberty

Një grup burrash të pafajshëm përpiqen të luftojnë për lirinë e tyre, teksa janë burgosur padrejtësisht në burgun e një qyteti të vogël në ...
Far and Away
6.6
HD

Far and Away

May. 22, 1992

Far and Away

Nje cift Irlandezesh ja mbathin per ne Shtetet e Bashkuara, por hasin pengesa per te marre toke dhe per te jetuar te lumtur.
Once Upon a Time in Hollywood
8.0
HD

Once Upon a Time in Hollywood

Një aktor i venitur televizioni dhe dublanti i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të ...
Eminence Hill
4.9
HD

Eminence Hill

Nov. 01, 2019

Eminence Hill

Një rrugë hakmarrjeje i drejton një vrasës famëkeq dhe një njeri ligji drejt një qyteti fanatikësh, ku përveç peripecive të tjera, do të derdhet ...
Badland
6.8
HD

Badland

Nov. 01, 2019

Badland

Një detektiv i punësuar për të zbuluar kriminelët e luftës dhe për të zbatuar dënimin ndaj tyre, takon një grua të fortë e të vendosur. Por ...
The Proposition
7.4
HD

The Proposition

Oct. 06, 2005

The Proposition

Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe ...
The Missing
6.5
HD

The Missing

Nov. 26, 2003

The Missing

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë ...
The Homesman
6.6
HD

The Homesman

May. 18, 2014

The Homesman

Tre gra, të cilat janë çmendur nga jeta e vështirë, do të transportohen nëpër të gjithë vendin me një karrocë nga një femër e devotshme dhe e ...
Maverick
7.0
HD

Maverick

May. 20, 1994

Maverick

Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.
Sabata
6.8
HD

Sabata

Sep. 16, 1969

Sabata

Një mjeshtër armësh sulmohet ekipet me një shofer dhe një mashtrus meksikan për të zhantazhuar drejtuesit e qytetit të Daugherty, Teksas, të ...
Open Range
7.4
HD

Open Range

Aug. 29, 2003

Open Range

Një ish-qitës detyrohet të përdorë armët përsëri kur ai dhe grupi i tij i tregtarëve kërcënohen nga një ligjvënës i korruptuar.
Blackthorn
6.6
HD

Blackthorn

Aug. 31, 2011

Blackthorn

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen ...